זו אני

זו אני

מעיין רימר | צלמת, מעצבת, ויוצרת תכנים ויזואלים

מאז ומתמיד הייתה לי הסקרנות לחקור את העולם. החיפוש שלי התחלק לשניים: דרך אחת היא דרך העדשה, לחפש זוויות מעניינות והבעות פנים שמספרות סיפור, והדרך השניה היא דרך העריכה, והלמידה של הפונקציות במחשב, החיפוש של כמה רחוק אפשר להגיע עם קצת מחשבה ועיבוד.

כבר עם יציאת המצלמות הדיגיטליות הראשונות כשהייתי בחטיבה, קניתי לי אחת, צילמתי, ערכתי במחשב – ואפילו השתתפתי בתחרות בעיתון. אחרי הצבא, כשחקרתי על הנושא, הבנתי שתקשורת חזותית זה מה שמעניין אותי. לאחר הלימודים הקמתי עסק משלי, בו אני משלבת את כל הדברים שאני אוהבת לעשות תחת קורת גג אחת.

המטרה שלי היא לגרום לאנשים לדבר עליך | שיתופים שווים כסף

אני מאמינה שאצל כל אחד קיים מניע מסוים לדברים שהוא/היא עושה, וכל פרט קטן ראוי להתייחסות. כולנו מעניינים. כולנו חווים דברים שעשויים לעניין אלפי אנשים, ברגע שנוציא אותם לאור בצורה נכונה. אצלי אין פס ייצור. כל פרויקט עומד בפני עצמו ומותאם בדיוק לבנאדם, או לעסק שאתם. אני מתמקדת קודם כל בלהכיר אותכם, את הרצונות, המחשבות, והאישיות שלכם או של העסק שלכם. רק לאחר שהכרנו נתחיל את תהליך הבניה של התוכן, ולבסוף – נגיע לשלב הביצוע.

מה שמוביל אותי | אי אפשר להתעלם מהרגש

בשנה הרביעית והאחרונה ללימודי התואר בתקשורת החזותית, יצרתי פרויקט גמר שעסק בהתמודדות של ספורטאיות עם הסטיגמות המיוחסות אליהן, סיטואציה שהתמודדתי איתה בעצמי בתור ספורטאית מגיל צעיר. הפרויקט גרף מאות אלפי צפיות, תגובות ושיתופים, ובעקבותיו הוזמנתי להתארח בתכניות בערוצי טלוויזיה שונים. דרך הפרויקט התמודדתי בעצמי עם מחשבות שמעולם לא הוצאתי החוצה, וגיליתי להפתעתי שאני לא היחידה. הפרויקט הזה גרם לי להבין כמה כח והשפעה יש לתכנים ויזואליים עם מסר חזק בעולם שלנו. לצפיה בפרויקט

מאחורי הקלעים האקדמיה בוינגייט
מאחורי הקלעים של "ממשיכה להתאמן"
מאחורי הקלעים של "ממשיכה להתאמן"
מאחורי הקלעים ביני זרים לראש

mrimmer24@gmail.com

054-5909159

Proudly created by: Maayan Rimmer

סוגי תכנים ויראליים

תמונות תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסק, מיתוג אירועים, סרטונים לאירועים, סרטוני הכרות, נעים להכיר, תמונות לספורטאים, תמונות למאמני ומועדוני כושר, פרסומות לרשתות חברתיות, קמפיינים, צילום וידאו, צילום סטילס.

מעיין רימר

בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית עם התמחות בעיצוב למסך, מטעם המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), עוסקת ביצירת תכנים ויזואליים ויראליים לספורטאים, עסקים ואירועים.

www.maayanrimmer.com