היום יש כל כך הרבה תכנים ויזואליים ברשת,

אז איך גורמים דווקא לתוכן שלנו להיות ויראלי?

מעיין רימר: יצירת תכנים ויראליים לאירועים, ספורטאים ועסקים

אירועים

כל אירוע הוא מיוחד בפני עצמו. אבל איך באמת הופכים את אותו אירוע לשלכם? מתאימים עבורכם את הקונספט ויוצרים סרטונים ותמונות שיצחיקו, ירגשו, ויהפכו את האירוע לבלתי נשכח עבורכם ועבור המשתתפים. 

מעיין רימר: צילום מוזיקאים, עסקים, ספורטאים, סרטונים ויראליים

עסקים

ההחלטה להקים עסק היא לא פשוטה, אך ההמשכיות קשה עוד יותר. אני פה בשביל להזכיר לכם למה התחלתם וליצור יחד איתכם תכנים שיגרמו לכולם לדבר עליכם, ובנוסף לחסוך מכם את ההוצאות הבלתי נגמרות על שיווק אינטרנטי.

מעיין רימר: יצירת תכנים ויראליים לספורטאים, עסקים, ואירועים

ספורט

בשנים האחרונות המודעות לחשיבות הספורט בחיינו עלתה, ועם זאת עלו מספר מאמני ומכוני הכושר. אני עוזרת לכם ליצור תוכן ויזואלי שיגרום לכם ולעסק לבלוט מבין כל התכנים הספורטיביים שמועברים ברשת.

 

ברגע שיצרתם קשר אני מתחילה ללמוד ולהכיר אתכם, נקבע פגישה ונדבר על הצרכים והחלומות שלכם ונחשוב יחד על דרכים לשלב ביניהם. התרשמתם? נמשיך בתהליך. בהתאם לסוג העבודה אשלח שאלונים ורפרנסים, שיגעו בנקודות שדיברנו עליהן וניצור סקיצה שתנחה אותנו בשלבים הבאים. שלב הביצוע הוא החלק האחרון של התהליך ובסופו - החלק האהוב עלי - הפרסום. אין כמו תחושת הסיפוק של לראות את הסקיצות שיצרנו מתעוררות לחיים אחרי תהליך מחשבתי וביצועי, ולצפות בתגובות הקהל שרואה בפעם הראשונה, השלישית או העשירית את העבודה.

עבודות אחרונות

 

"

למעיין עין ייחודית וחזון, היא מקצועית, מדוייקת ולא מתפשרת. אני לא מפסיקה לקבל מחמאות על התמונות וסרטון השיווק שמעיין הכינה לי, בטוחה שנמשיך לעבוד ביחד, התוצאות מדברות בעד עצמן.

"

אילת סער, FIT FOR YOU

 

מה זה ויראלי?

[ומה הקשר בין רגש לעניין?]

בעוד בעולם הרפואה ויראלי הוא מושג שלא היינו רוצים להתקל בו, בעולם השיווק זה הכלי החזק ביותר, הגורם לתוכן ברשתות החברתיות לעבור "מפה לאוזן" דרך שיתופים. כל אחד יכול ליצור תוכן ויראלי, אך לא כל תוכן שנוצר הוא עם פוטנציאל ויראלי. לשם כך צריך להבין מה הבסיס ליצירת תכנים מעניינים, ולדעת לבצע אותם בצורה טובה.

היום בתרבות האינסטנט, שהכל כל כך זמין ומיידי,

הכח הויזואלי של הדברים שאנחנו מפרסמים חשוב מתמיד.

לתפוס את העין.

כשאנחנו גוללים אינסוף תכנים ברשת, רק הדברים המעניינים באמת יגרמו לנו לעצור ולצפות בהם. כשהתוכן מעורר בנו רגש מסוים, טוב, או רע, אנחנו נמשיך ונצפה.

קצב זה כל הסיפור.

הקצב של התוכן שלנו והדרך שהצופה עובר עד שהוא מגיע לשורה התחתונה, צריכה להיות מהנה וסוחפת, כך הצופה שלנו ישאר איתנו מהתחלה ועד הסוף.

המסר הסופי.

המסר הסופי, הקריאה לפעולה, זה מה שישאיר זיכרון מתוק, מר או חמצמץ בפיו של הצופה שלכם, ויגרום לו להזדהות/להתמלא התפעלות ולשתף. 

 

mrimmer24@gmail.com

054-5909159

Proudly created by: Maayan Rimmer

סוגי תכנים ויראליים

תמונות תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסק, מיתוג אירועים, סרטונים לאירועים, סרטוני הכרות, נעים להכיר, תמונות לספורטאים, תמונות למאמני ומועדוני כושר, פרסומות לרשתות חברתיות, קמפיינים, צילום וידאו, צילום סטילס.

מעיין רימר

בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית עם התמחות בעיצוב למסך, מטעם המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), עוסקת ביצירת תכנים ויזואליים ויראליים לספורטאים, עסקים ואירועים.

www.maayanrimmer.com