הלקוחות שלי

מה מיוחד בלקוחות שלי?
הלקוחות שלי הם סקרנים, לא מסתפקים ב"רגיל" וב"מקובל" ומחפשים לפרוץ דרך. אני אוהבת לדבר על הדברים שבדרך כלל מטאטאים מתחת לשטיח, ולכן העבודה איתי מתחילה בהכרה אישית של הבנאדם איתו אני עובדת, האמונות שלו וההסתייגויות שלו, וממשיכה בבניית תוכן המתחבר אליו רגשית. בשביל להגיע לתוצאה מקסימלית, לקוחותי מבינים שהדרך חשובה ולוקחת זמן, והדבר הראשון שעולה בראש, הוא לאו דווקא הכיוון הנכון. רק בצורה כזו, של חיבור אמיתי, וחשיבה נכונה, ניתן לגעת גם ברגשות ובמודעות של אנשים אחרים, ולגרום להם לדבר עליך.
 
 
עם מי אני עובדת?
אני עובדת עם מגוון מאוד רחב של אנשים ובעלי עסקים. מאמני כושר, מועדוני ספורט, אמנים ויוצרים, בעלי עסקים קטנים, חברות שמעוניינות בשדרוג הנראות שלהם, משפחות וזוגות שרוצים לייחד את האירוע הבא שלהם במשהו לא סטנדרטי וכמובן עם אנשים פרטיים בעלי רעיונות גדולים שרוצים לראות אותם מתממשים בצורה ויזואלית.

"סופרוומן של עולם המיתוג.

מעיין ליוותה את BC בשנים הראשונות ועשתה עבודה מעולה בתיעוד, עריכה של סרטונים קצרים, צילום סטילס, עיצוב ועוד. מדובר במקצוענית ומוכשרת במיוחד. נהדרת!"

1/1

1/1

1/1
 
 
 
 

mrimmer24@gmail.com

054-5909159

Proudly created by: Maayan Rimmer

סוגי תכנים ויראליים

תמונות תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסק, מיתוג אירועים, סרטונים לאירועים, סרטוני הכרות, נעים להכיר, תמונות לספורטאים, תמונות למאמני ומועדוני כושר, פרסומות לרשתות חברתיות, קמפיינים, צילום וידאו, צילום סטילס.

מעיין רימר

בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית עם התמחות בעיצוב למסך, מטעם המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), עוסקת ביצירת תכנים ויזואליים ויראליים לספורטאים, עסקים ואירועים.

www.maayanrimmer.com