הכי מעניינים

המושג "בטן גב" מקבל משמעות אחרת בחופשות של אקטיב

October 25, 2018

1/5
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חיפוש לפי תגיות
עקבו אחרי
  • מעיין רימר - עמוד פייסבוק

קמפיין טוב, לא צריך יותר מנושא אקטואלי נוגע

January 15, 2018

מגזין טיים בחר היום את "איש השנה" לשנת 2017 - קמפיין "ME TOO" או "גם אני" שהתחיל מציוץ קטן בטוויטר של השחקנית אליסיה מילאנו, אי שם בהוליווד, והצליח לגרום לנשים וגברים ברחבי העולם להוציא לאור את חוויות ההטרדות המיניות שהם עברו במהלך החיים. 

 

 

בציוץ שלה הציעה השחקנית שכל אשה שאי פעם עברה הטרדה מינית תכתוב את צמד המילים "ME TOO" בסטטוס שלה, ואולי כך אנשים יתחילו להבין את גודל הבעיה, והיא צדקה. ימים ספורים לאחר מכן היא כבר קיבלה יותר מ-30,000 תגובות של נשים על הפוסט שחשפו שגם הן חוו חוויה דומה.

 

התזמון הנכון

באוקטובר 2017 חשפה העיתונות האמריקאית כי יותר מ-100 נשים בתעשיית הקולנוע התלוננו כי הוטרדו מינית ונאנסו על ידי המפיק והבמאי היהודי-אמריקאי הארווי ויינסטין. ביניהן גם השחקניות אנג'לינה ג'ולי וגוונית פאלטרו. ההאשמות התפרשו על פני עשרות של שנים שבהן היה אחד המפיקים המצליחים בתעשיה, וניצל את כוחו וקשריו לעשות כרצונו בשחקניות.

 

ההאשמות שגרמו לטלטלה גדולה בהוליווד, היוו נקודת אור לנשים בתעשיה ובכלל שחוו דברים דומים, וגרם להן להבין שהן לא לבד במערכה. הקמפיין שהתחילה מילאנו, התחיל גם הוא באוקטובר, מיד לאחר חשיפת הפרשה, גרר מיליוני שיתופים ותיוגים, עד כי צמד המילים ME TOO כבר הפך לסימבולי לנושא.

 

למה רק עכשיו?

אין מה לעשות, ברגע שזה מגיע ממקום כמו הוליווד השוקק "מודלים לחיקוי", זה כבר נותן כוחות לא.נשים "רגילים". וכשזה לא שחקנית אחת, אלא כמה עשרות ומאות, זה מעצים את הכוחות פי כמה. כי החיבוק שמקבלים מהקהילה מחזק ודוחף קדימה.

 

נושא ההטרדות המיניות עולה כבר שנים לכותרות, וכל שנה הוא מתעצם, ונשים מקבלות יותר כוח לחשוף את סיפוריהן ומבינות שזו לא בושה, אלא עוצמה גדולה. גם כוחן של הרשתות החברתיות עולה משנה לשנה, וכל אחד כבר יכול להיות מוביל דרך, עם קצת רצון, נושא בוער, ופוסט מעצים ברשתות החברתיות.

 

כשקמפיין עובד טוב, המהות שלו נשארת

מרגע פרסום הציוץ, שתי המילים האלו קיבלו כח ומשמעות אדירה. אלן דג'נרס, שהתוודתה במהלך תכניתה שגם היא עברה חוויות דומות, ציינה שיש לחשוב פעמיים מעכשיו לפני שמשתמשים בצמד המילים הזה, כיוון שהוא כבר קיבל משמעות מאוד מסוימת, המיוחסת לקמפיין ולהטרדות מיניות, אז תשקלו טוב טוב את צמד המילים "גם אני".

 

נכון לכרגע קיימים מאות אלפי תיוגים של הקמפיין בכל הרשתות החברתיות. סרטונים, וידויים, והקהילה התומכת רק גדלה. מגיע לקהילה הזאת את הטייטל "איש השנה".

 

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בפינטרסט
אהבתי
Please reload

mrimmer24@gmail.com

054-5909159

Proudly created by: Maayan Rimmer

סוגי תכנים ויראליים

תמונות תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסק, מיתוג אירועים, סרטונים לאירועים, סרטוני הכרות, נעים להכיר, תמונות לספורטאים, תמונות למאמני ומועדוני כושר, פרסומות לרשתות חברתיות, קמפיינים, צילום וידאו, צילום סטילס.

מעיין רימר

בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית עם התמחות בעיצוב למסך, מטעם המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), עוסקת ביצירת תכנים ויזואליים ויראליים לספורטאים, עסקים ואירועים.

www.maayanrimmer.com