הכי מעניינים

המושג "בטן גב" מקבל משמעות אחרת בחופשות של אקטיב

October 25, 2018

1/5
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חיפוש לפי תגיות
עקבו אחרי
  • מעיין רימר - עמוד פייסבוק

המהפך של שוופס שווה כל רגע

October 25, 2017

 

חוץ מה"תותית" שכולנו שתינו מהמכונה בצבא כשהיה מתחשק לנו איזה בוסט של סוכר קר שהוא לא קולה, לא באמת הכרנו את המוצרים של שוופס, מסתבר שהמותג האנגלי, שיובא לארץ בשנת 1969, היה נחלתם של מי שהיו ילדים בשנים ההן. אם אנחנו הכרנו את שוופס בתור ילדים זה היה בעיקר תחליף זול יחסית לקולה או ספרייט, המוגזים האמיתיים. אבל כשתשימו את תוויות הבקבוקים בצד - תבינו כמה חכם היה המהפך ששוופס עשו.

 

"HERE'S TO BEING A GROWN UP" זו השורה שמלווה את הקמפיין האחרון של שוופס, הקמפיין כולל כמה סרטונים שמראים כיצד "ברגע אחד" כששתו שוופס, הבינו האנשים שהם כבר בוגרים מדי בשביל להתעסק בשטויות, והגיע הזמן להתעסק בחיים האמיתיים.

 

איך מתחרים במותג מס' 1 בעולם?

מילה אחת - בידול. עם השליטה של קוקה קולה בשוק המשקאות המוגזים, מאוד קשה להתבלט. לא סתם מזכירים את המותג האדום בכל הרצאה או קורס על מיתוג. אנשי השיווק של קוקה קולה פשוט עושים עבודה נפלאה ולא מפסיקים לרגע: מחדשים כל הזמן, מגרים אותנו בתמונות ופרסומות של טיפות קרח קרות שנוזלות על כוסות זכוכית שקופות... וככה מגיעים להיות מותג מספר 1 בעולם.

 

אבל... יש דרכים להתמודד עם מתחרים כל כך חזקים, ושוופס עשו את זה בצורה מעולה. הם פנו לקהל יעד אחר, מבוגר יותר, והוכיחו שעם אג'נדה ברורה, קופירייטינג טוב, ועיצוב מרענן - אין זו אגדה. הם בחרו סצינות מתוך החיים של המבוגר הצעיר - במועדון, בפאב, בבית עם חברים ופיצה, ועם קריינות שמתייחסת לאנשים כמו בעלי חיים בתכנית של הנשיונל ג'יאוגרפיק - יצרו את הבילד-אפ לסלוגן המוצלח.

 

מה זה עושה לנו?

קודם כל, זה מערער אותנו. זה גורם לנו לחפש את עצמנו בסיפור, ולחשוב איפה אנחנו נמצאים ביחס לדמות הראשית. דבר שני, זה גורם לנו להתייחס אל המוצר יותר ברצינות. אם עד עכשיו הוא היה ה"בוסט של הסוכר" שאנחנו חייבים להוציא עכשיו מהמכונה בבסיס, אז עכשיו הוא הפך למה שנזמין במסעדה כשאנחנו יושבים עם מכרים ותיקים, מה שנקנה בסופר בשביל האורחים שמגיעים בשישי, או מה שנקנה על הדרך בתחנת דלק כשאנחנו ממש צמאים.

 

הצליח בגדול

המספרים בדרך כלל לא טועים, ומאז המהפך יותר אנשים בארץ שותים יותר שוופס. בעיקר בגילאי 30+ אליהם כיוונו את השיווק. 

 

[חלק מהנתונים בפוסט נלקחו מתוך כתבה של ערן יסעור על מותגים שמשווקים למבוגרים משנת 2015]

 

 

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בפינטרסט
אהבתי
Please reload

mrimmer24@gmail.com

054-5909159

Proudly created by: Maayan Rimmer

סוגי תכנים ויראליים

תמונות תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסק, מיתוג אירועים, סרטונים לאירועים, סרטוני הכרות, נעים להכיר, תמונות לספורטאים, תמונות למאמני ומועדוני כושר, פרסומות לרשתות חברתיות, קמפיינים, צילום וידאו, צילום סטילס.

מעיין רימר

בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית עם התמחות בעיצוב למסך, מטעם המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), עוסקת ביצירת תכנים ויזואליים ויראליים לספורטאים, עסקים ואירועים.

www.maayanrimmer.com