הכי מעניינים

המושג "בטן גב" מקבל משמעות אחרת בחופשות של אקטיב

October 25, 2018

1/5
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חיפוש לפי תגיות
עקבו אחרי
  • מעיין רימר - עמוד פייסבוק

פרסומת לתחבושות היגייניות שנלחמת במוסכמות

September 1, 2017

 

הסוד לפרסומת מושלמת מורכב מדבר מרכזי אחד: מסר חזק, שעובר בצורה ברורה. הסרטון הזה של חברת Bodyform האנגלית, שיצא במאי 2016, עונה על כולן ואף שובר את כל המוסכמות שקשורות בפרסומות לתחבושות היגייניות לנשים, מה שמוסיף לו את ה+ הגדול ביותר בדרך ללהיות ויראלי.

 

כשיוצרים תוכן ויזואלי מסוים, ניתן להגיד כמעט בודאות, כבר משלב ניסוח המסר, אם הוא הולך לתפוס חזק ברשת או לא. ובמקרה הזה, יוצרי הסרטון ידעו בדיוק למה הם מתכוונים כשיצרו את הסלוגן "NO BLOOD SHOULD HOLD US BACK".

 

מה יש בסרטון הזה?

בואו נתחיל ממה שאין קודם כל. אין פה נשים ריחניות ומחייכות, אין פה רוח מלטפת את השיער, אין פה בגדים לבנים נקיים, אין שמיים כחולים, אין שמש וציוץ ציפורים, אין מוזיקה קלילה וקייצית, ובגדול, אין פה סטריאוטיפים שגורמים לנו להרגיש שרק אצלנו התחבושות לא מחוללות קסמים בתקופה הזאת בחודש.

 

יש פה ספורטאיות, ששגרת היום-יום שלהן מורכבת מאימונים קשים, יש כאן פציעות, יש מכות, יש דם, יש פה קונטרסטים חזקים, שמיים אפורים וצבעים עכורים. יש מוזיקה דרמטית ברקע, אפקטים קוליים שעושים לנו צמרמורת ושוטים קשים לצפיה. ויש פה את המשפט האחרון שאומר שדם לא יעצור אותנו, וגורם לנו להרגיש כמו לוחמות אמיתיות.

 

איפה הרגש נכנס לתמונה?

אחד המרכיבים הכי חשובים בתקשורת עם הקהל כשיוצרים סרטון כזה, הוא לגרום לו לחוש משהו שונה, שיגרום לו לעצור ולהתבונן. בסרטון הזה קיים אלמנט של הזדהות - עם סוגי נשים שונות וענפי ספורט שונים, ועם העובדה שלא הכל מושלם בחיים. הסרטון שם אותנו בפרופורציות, מראה לנו את הצדדים הקשים יותר של החיים, ואומר לנו שלדמם זה אנושי, ושאנחנו צריכות לחיות ללא פחד. 

 

אז כמה זה שווה?

הסרטון גרף (נכון לכתיבת שורות אלו) 2.1 מיליון צפיות ביוטיוב ו-2.4 מיליון צפיות בפייסבוק, 1,774 שיתופים רק דרך הפייסבוק, עורר אין ספור תגובות, והופיע ברשתות בכל העולם.

 

 

אחרי פרסומת כזאת כבר אי אפשר לתרץ "אני במחזור".

 

 

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בפינטרסט
אהבתי
Please reload

mrimmer24@gmail.com

054-5909159

Proudly created by: Maayan Rimmer

סוגי תכנים ויראליים

תמונות תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסק, מיתוג אירועים, סרטונים לאירועים, סרטוני הכרות, נעים להכיר, תמונות לספורטאים, תמונות למאמני ומועדוני כושר, פרסומות לרשתות חברתיות, קמפיינים, צילום וידאו, צילום סטילס.

מעיין רימר

בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית עם התמחות בעיצוב למסך, מטעם המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), עוסקת ביצירת תכנים ויזואליים ויראליים לספורטאים, עסקים ואירועים.

www.maayanrimmer.com