הכי מעניינים

המושג "בטן גב" מקבל משמעות אחרת בחופשות של אקטיב

October 25, 2018

1/5
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חיפוש לפי תגיות
עקבו אחרי
  • מעיין רימר - עמוד פייסבוק

הלהקה שלא מפסיקה להפתיע. ויש גם קשר לישראל

October 1, 2017

כבר בשנות ה-90 קולדפליי הבינו שהסוד להצלחה בעולם המוזיקה, נמצא לא רק בצלילים ובהפקה המוזיקלית, אלא גם בפן הויזואלי. מאז THE SCIENTIST הם ממשיכים להיות מקור להשראה ולעורר בנו, הצופים שאלות כמו: "איך הם עשו את זה?", ועל ידי כך לגרום לנו שוב ושוב לצפות בקליפים.

 

רוב המוזיקאים/יוצרים שיצא לי לעבוד איתם, מאוד מחוברים לתמונות ויזואליות ברורות שגרמו להם לכתוב את היצירה, ולא מעט פעמים קשה להם להפתח לרעיונות חדשים שלאו דווקא קשורים למילות השיר, אלא לתחושה הכללית שניתן ליצור איתו. בקליפ UP&UP שיצרו וניה היימן וגל מוג'ה הישראלים, המידע המועבר אלינו הוא אינסופי, ואין קשר ישיר בינו לבין מילות השיר, ואולי דווקא בגלל זה הוא כל כך הצליח, ואפילו גרף פרס מכובד.

 

מה יש בקליפ?

יש פה קודם כל רעיון מעולה, שלאו דווקא מתכתב עם מילות השיר, אלא בא ל"תפוס את העין" ולעניין את הצופה. לא משנה כמה פעמים תצפו בקליפ, עם או בלי המוזיקה, תמיד תגלו משהו חדש, ופרטים נוספים שלא שמתם לב אליהם. יש פה צילום מצוין, מחשבה על כל פרט קטן - כיוונים, זוויות, קולאז'ים מוקפדים ומתוכננים מראש ועריכה מצוינת.

 

אילו רגשות זה מעורר בנו?

כבר כשמתחילים לצפות בקליפ, ורואים את הצב ששוחה באוויר של הרכבת התחתית, מתחילים לקבל תחושה של סוריאליזם. התחושה הזו מתעצמת ככל שנכנסים יותר ויותר לתוך הקליפ, ואנחנו נסחפים אל תוך עולם שכולו חסר פרופורציות. מעבר לכך שאנחנו מנסים להבין איך הדברים האלה קורים ואיך חשבו על זה, אנחנו רוצים להיות שם, בעולם הלא סטנדרטי הזה, ולראות מה עוד קורה בעולם הזה. ההפתעה שיוצר כל פריים ופריים, גורמים לנו להישאר עוד קצת, ובסופו של דבר - עד סוף הקליפ. 

 

העובדות בשטח:

הסרטון גרף (נכון לכתיבת שורות אלו) 138 מיליון (!!) צפיות ביוטיוב בלבד, וזכה בפרס הMTV על האפקטים הטובים ביותר לשנת 2016.

 

 

 

 

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בפינטרסט
אהבתי
Please reload

mrimmer24@gmail.com

054-5909159

Proudly created by: Maayan Rimmer

סוגי תכנים ויראליים

תמונות תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסק, מיתוג אירועים, סרטונים לאירועים, סרטוני הכרות, נעים להכיר, תמונות לספורטאים, תמונות למאמני ומועדוני כושר, פרסומות לרשתות חברתיות, קמפיינים, צילום וידאו, צילום סטילס.

מעיין רימר

בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית עם התמחות בעיצוב למסך, מטעם המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), עוסקת ביצירת תכנים ויזואליים ויראליים לספורטאים, עסקים ואירועים.

www.maayanrimmer.com