הכי מעניינים

המושג "בטן גב" מקבל משמעות אחרת בחופשות של אקטיב

October 25, 2018

1/5
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חיפוש לפי תגיות
עקבו אחרי
  • מעיין רימר - עמוד פייסבוק

רומן תמים ברשת שנותן לנו אגרוף בבטן.

November 15, 2017

הסרטון שראיתם פה למעלה שייך לחברת הסלולאר "מוביסטאר" המוגדרת, נכון לכתיבת שורות אלו, לחברה הגדולה ביותר בספרד, ובמדינות אמריקה הלטיניות. הקמפיין שלכאורה נראה כמו סיפור אהבה בין שני מתבגרים ברשת, סוחף אותנו רגשית, ובסוף נותן לנו שני אגרופים בבטן. 

 

כחברה המספקת גם שירותים אינטרנטים ללקוחות שלה, רצו יוצרי הסרטון להעלות את המודעות לפרופילים המזויפים שמסתובבים ברשת, ולהעביר את המסר ללקוחותיה: היו זהירים, ושמרו על ילדיכם. וכך לעורר את האמפתיה כלפי שירותי החברה, שדואגת ללקוחותיה.

 

למה זה מושך אותנו לצפות?

אם מדברים על תפיסת העין של הצופה רוב הזמן, אז פה משתלבים לנו שני דברים: תפיסת העין ו"תפיסת האוזן". כבר בשניה הראשונה של הסרטון נשמע צליל של הודעה, ואנחנו רואים ילד מסתכל בתמונה של ילדה ששלחה לו הצעת חברות בפייסבוק. ברגע בו אנחנו שומעים צליל מוכר של הודעה - אנחנו נדרכים, ובלי לחשוב אנחנו בודקים האם הוא הגיע מהמכשיר שלנו. ההתניות האלו למשמע צליל מוכר, ידועות בעולם הפסיכולוגיה, עוד משמיעת קולה של אמא כשיוצאים לאוויר העולם, ונכונות גם לגבי חושים אחרים, אבל בואו נתרכז בענייננו.

 

הסרטון ממשיך להעשיר אותנו בצלילי הקלדה וקבלת הודעות מהיום-יום, ובנוסף מספק לנו הצצה להתכתבות בין שני ילדים שמפתחים רומן דרך הרשת החברתית - ומי בינינו, לא אוהב לקרוא הודעות, או להציץ להודעות של אחרים? הרי כל עולם הרשתות החברתיות בנוי על היצרים האלו. מהר מאוד אנחנו נשבים בקסמם של הילדים, ומתרגשים לגלות איך יגמר סיפור האהבה התמים הזה.

 

סוף שתולש לנו את הקרביים.

כשאנחנו צופים בסרטון מהסוג הזה, יש הרגשה שתהיה איזו הפתעה שלא חשבנו עליה בסוף, הקצב של הסרטון סוחף ואנחנו מגיעים עם שני הילדים אל מקום המפגש שלהם. הילדה לבושה בורוד כמו שהבטיחה והילד מגיע בז'קט שחור - כדי שיוכלו לזהות אחד את השניה. לא די בכך שאנחנו מגלים שהילד הוא בעצם גבר קירח בגיל העמידה עם חזות מלחיצה מאוד, וישר חושבים על הנורא מכל, מגלים לנו שגם הילדה, היא גבר גמלוני בז'קט ורוד, בערך באותו גיל. שני הגברים, כמונו - לא מאמינים שנפלו כך בפח וממשיכים בדרכם. הפעם, אף אחד לא נפגע.

 

מסר חזק שצריך לעבור הלאה, בלי קשר למי מאחוריו

ויראליות נמדדת בכמות השיתופים. כשאתה יוצר מסר חזק - ומעביר אותו בצורה כזו שאי אפשר להתעלם ממנה - הצלחת במשימה. לאנשים כבר פחות משנה מי עומד מאחורי המסר, או האם זו פרסומת או קמפיין להעלאת מודעות - הם ישתפו, וימשיכו להפיץ את הבשורה.

 

נכון לכרגע, הקמפיין הזה עומד על יותר מ-4 מיליון צפיות ביוטיוב ובפייסבוק.

 

 

 

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בפינטרסט
אהבתי
Please reload

mrimmer24@gmail.com

054-5909159

Proudly created by: Maayan Rimmer

סוגי תכנים ויראליים

תמונות תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסק, מיתוג אירועים, סרטונים לאירועים, סרטוני הכרות, נעים להכיר, תמונות לספורטאים, תמונות למאמני ומועדוני כושר, פרסומות לרשתות חברתיות, קמפיינים, צילום וידאו, צילום סטילס.

מעיין רימר

בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית עם התמחות בעיצוב למסך, מטעם המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), עוסקת ביצירת תכנים ויזואליים ויראליים לספורטאים, עסקים ואירועים.

www.maayanrimmer.com