הכי מעניינים

המושג "בטן גב" מקבל משמעות אחרת בחופשות של אקטיב

October 25, 2018

1/5
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חיפוש לפי תגיות
עקבו אחרי
  • מעיין רימר - עמוד פייסבוק

החשיפה ביו-טיוב משתלמת

November 5, 2017

"מעניין כמה פעמים הם עשו את זה?" זה משפט שעובר לי ובערך לכל אחד בראש כשאנחנו צופים באחד הקליפים של OK-GO. הם פרצו לעולם הרחב ב2006 עם קליפ לשיר HERE IT GOES AGAIN שהתפרסם ביו-טיוב, בו הם הציגו כוריאוגרפיה משעשעת על הליכונים שצולמה ב"וואן שוט". המצלמה הייתה סטטית, האור היה צהוב, והאיכות הייתה נמוכה - אבל הם הגיעו ל38,000,000 צפיות ביוטיוב בזכות יצירתיות והומור עצמי.

 

מאז, כל כמה חודשים, מוציאה הלהקה סינגל חדש ליוטיוב שמצולם בשוט אחד. אם הקליפים הראשונים שלהם היו סטטיים והאקשן קרה אך ורק בזכות הכוריאוגרפיה, הרי שהם השתדרגו עם השנים. היום תנועות מצלמה, וחללים משוגעים, הצטרפו לכוריאוגרפיה המושלמת של אנשים וחפצים, ויחד עם הומור הם מרימים הפקות יצירתיות וצבעוניות, שפשוט אי אפשר להתעלם מהן.

 

כמה אנשי צוות צריך בשביל לצלם קליפ מעולה?

התשובה: תלוי מה עושים. החבר'ה האלה התחילו מלבנות לעצמם כוריאוגרפיה עם 8 הליכונים בבית של מישהו, העמידו מצלמה על חצובה, והגיעו למיליוני צופים. היום, ההפקות שלהם מכילות עשרות מוחות ואנשי צוות, שבונים, יוצרים, מצלמים, ומחשבים כל שניה, וכל מאית שניה מהקליפ (הוכחה בקלים האחרון שאתם רואים פה למעלה).

 

אי אפשר להפסיק.

תנסו להתחיל ולהפסיק קליפ של OK-GO באמצע. אתם תרגישו שפספסתם משהו, ומתישהו תחזרו לצפות בו שוב, ואז תמשיכו לקליפ הבא, ולזה שאחריו ותרצו לראות עוד. זה מעניין, זה מפתיע כל פעם מחדש, ואת האמת - המוזיקה, חוץ מלתת לנו את הביט, לא משחקת תפקיד כמעט בכלל, והליריקס לא משנה. כשאנחנו מתחילים לצפות באחד הקליפים שלהם, יש הבטחה של 100% שיהיה לנו כיף. וכן, זו הבטחה שמביאה איתה אלמנט לחץ לא קטן, אבל נכון לכתיבת שורות אלו, הם לא מאכזבים אותנו כבר 11 שנים.

 

במילה אחת.

מיליונים. מיליוני עוקבים, מיליוני צפיות, בכל רשתות המדיה החברתית. והכי מצחיק זה - שברדיו הם לא קיבלו יותר מדי חשיפה, אבל ברשת - הם כוכבים.

 

הקליפ שהתחיל את הכל:

 

 

 

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בפינטרסט
אהבתי
Please reload

mrimmer24@gmail.com

054-5909159

Proudly created by: Maayan Rimmer

סוגי תכנים ויראליים

תמונות תדמית לעסק, סרטוני תדמית לעסק, מיתוג אירועים, סרטונים לאירועים, סרטוני הכרות, נעים להכיר, תמונות לספורטאים, תמונות למאמני ומועדוני כושר, פרסומות לרשתות חברתיות, קמפיינים, צילום וידאו, צילום סטילס.

מעיין רימר

בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית עם התמחות בעיצוב למסך, מטעם המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), עוסקת ביצירת תכנים ויזואליים ויראליים לספורטאים, עסקים ואירועים.

www.maayanrimmer.com